Szoboszlai akkora gólt vágott, hogy a szlovének azóta is csak pislognak - videó

Szoboszlai Dominik
Forrás: Getty Images
Előfizetek

Az U19-es magyar válogatott csapatkapitánya Európa-bajnoki selejtezőn villant.

Szerda este játszotta első mérkőzését a magyar U19-es válogatott az Európa-bajnokság selejtezősorozatában. A mieinkre alaposan ráijesztettek a szlovének, akik Aljosa Matko szabadrúgásgóljával kerültek előnybe. Németh Antal tanítványai nem tudtak egyenlíteni a szünet előtt, de Szoboszlai Dominik a 60. percben gondoskodott a gólról.

Az RB Salzburg futballistája 25 méterről futott neki a labdának, és nagyszerűen lőtte ki a jobb felső sarkot, Gril kapusnak esélye sem volt. A mieink nem álltak le az egyenlítés után sem, a csereként beállt Kiss Tamás Schön Szabolcsot találta meg, aki előnyhöz juttatta a magyar csapatot. A hajrában mindkét csapatnak voltak lehetőségei, de maradt a 2-1.

Olvasd el ezt is!

A kvartett másik mérkőzésén Ausztria 0-0-s döntetlent játszott Koszovóval, így a mieink már az első forduló után lépéselőnybe kerültek. Szoboszlaiék legközelebb szombaton lépnek pályára a balkáni együttes ellen, majd kedden délután Ausztriával csapnak össze.

Jöhet egy kis nézelődés?

Nézd meg a galériánkat> 8 kép
A legszebb cseh pornós úgy simogatja kolléganője mellét, mintha nem lenne holnap
Tovább olvasok
Így legyél az otthonod MacGyvere!

Emlékszel még a jó öreg Angus karakterére, aki egy svájci bicska és némi leleményesség segítségével minden necces helyzetből kivágta magát?

Victoria örömmel Dubajozik

Ne gondolj semmi rosszra!

Ne maradj le a legfrissebb hírekről

Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig azonnal értesülj mindenről.

Egyéves előfizetés (10 lapszám) 9950 Ft helyett csak 4950 Ft. Így most 995 Ft helyett lapszámonként csak 495 Ft! Egyéves elofizetés(10 lapszám) 9950 Ft helyett csak 4950 Ft. 995 Ft helyett lapszámonként 495 Ft.