Belén duzzadó mellei rengeteg nyaki húzódásért felelősek

Forrás: Instagram
Előfizetek

Andrea Iannone barátnője nem nagyon lehetne szexibb.

Kezdhette volna jobban is az idei szezont Andrea Iannone, de csak a kilencedik helyen ért célba Katarban. A MotoGP-ben rendezett március 18-i futamon a suzukis motoros két honfitársa is dobogóra állhatott. Andrea Dovizioso diadalmaskodott, Valentino Rossi lett a harmadik, a spanyol Marc Marquezt pedig a második helyen intették le.

Olvasd el ezt is!

A száguldás április elején Argentínában folytatódott, de az nem az olaszok hétvégéje volt. A brit Cal Crutchlow nyert, Andrea Iannonénak viszont be kellett érnie a nyolcadik hellyel. Összesítésben jelenleg 15 ponttal a 10. helyen áll a 28 éves motoros. Egyelőre messze nem úgy alakul a szezonja, ahogy azt tervezte, de vasárnap máris itt az újabb verseny, a Circuit Of The Americas az Egyesült Államokban.

Iannone egyébként többször is lenyilatkozta már, hogy a nehéz időszakokban a barátnője támogatása a legnagyobb segítség számára. Belén Rodriguez vigasztaló szavait alighanem bármelyik férfi elfogadná, mutatjuk, miért:

Nézd meg a galériánkat> 8 kép
Tovább olvasok
A Daft Punktól Radics Béláig

Az utóbbi évtizedben a Kerekes Band több, mint harminc átdolgozást készített nyenyerére, ezek közül tizenkét szám került fel legújabb, ReWind című lemezükre.

Ne maradj le a legfrissebb hírekről

Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig azonnal értesülj mindenről.

Egyéves előfizetés (10 lapszám) 9950 Ft helyett csak 4950 Ft. Így most 995 Ft helyett lapszámonként csak 495 Ft! Egyéves elofizetés(10 lapszám) 9950 Ft helyett csak 4950 Ft. 995 Ft helyett lapszámonként 495 Ft.