Mutatjuk Palvin Barbara orosz hasonmását, aki szerepet kap a vb-döntőn is

Natalia Vodianova,vb,vb-döntő
Forrás: Instagram
Előfizetek

Philipp Lahm, a brazíliai világbajnokságon győztes német válogatott csapatkapitánya és a 36 éves szupermodell szállítja a trófeát.

Magyar idő szerint vasárnap 17:00-tól rendezik a világ legfontosabb futballeseményét, melyen Franciaország története során másodszor, a horvátok pedig először érhetnek fel a csúcsra. Didier Deschamps tanítványai mindhárom egyenes kieséses meccsüket eldöntötték a rendes játékidőben, a horvátok ezzel szemben három hosszabbítást is lehúztak, kétszer büntetőkkel ejtették ki ellenfelüket.

A két válogatott legutóbb a 2004-es Európa-bajnokságon játszott tétmérkőzést, akkor 2-2-es döntetlennel zártak a csapatok. Igor Tudor öngólja után Milan Rapaic és Dado Prso találataival négy perc alatt fordítottak a horvátok a második félidő elején, de nyerniük nem sikerült, David Trezeguet egyenlített a 64. percben. Az 1998-as világbajnokság elődöntőjében is összefutott a két gárda, akkor a franciák diadalmaskodtak (2-1), és meg sem álltak a végső győzelemig.

A franciák a vasárnapi finálé esélyesei, de a horvátok többször is bizonyították már, hogy nem szabad őket leírni, lebecsülni meg főleg nem. A trófeát a 2014-ben világbajnok német válogatott csapatkapitánya, Philipp Lahm és Natalia Vodianova hozza majd be a pályára Moszkvában. A szupermodellt rengetegszer hasonlították már Palvin Barbarához és viszont, ti sem tudjátok majd levenni a szemeteket róla: