Megégett a Pool Párizsban, óriási meccs vár a vörösökre a Napoli ellen

Bajnokok Ligája
Forrás: Getty Images
Előfizetek

Bernat és Neymar góljaival verték a franciák a tavalyi döntőst.

Rá se lehet ismerni idegenben a Liverpoolra a Bajnokok Ligájában, Jürgen Klopp fiai mindhárom mérkőzésüket elvesztették az Anfield Roadtól távol. Szerdán Párizsban simázta le őket a PSG, bár a végeredményen (2-1) ez nem látszott meg. Juan Bernat már a 13. percben vezetést szerzett a hazaiaknak, majd Neymar helyezett az ötösről a bal alsóba.

A liverpooliak hálásak lehettek Ángel di Maríának, aki ajándékozott egy tizenegyest a vendégeknek, mikor pocsékul csúszott rá Sadio Manéra. James Milner állt oda a labda mögé, és szokásához híven magabiztosan értékesítette a büntetőt. A második félidőt bár ne láttuk volna, nem sok minden történt, a Pool teljesen súlytalan volt, még a kaput sem sikerült eltalálniuk a második 45 percben.

Olvasd el ezt is!

A csoport másik meccsén a Napoli simán verte a Crvena Zvezdát, így a Liverpoolra ki-ki meccs vár hazai pályán az olaszok ellen. Roberto Firminóéknak nyerniük kell hazai pályán, mert döntetlen esetén Carlo Ancelotti csapata megy tovább a nyolcaddöntőbe. Az A-csoportban a papírformának megfelelően továbbjutott az Atlético és a Dortmund, csakúgy, mint a Porto és a Schalke. A Barcelona biztos csoportelső, a Spursnek és az Internek van még esélye a legjobb tizenhatra.